Сергій Жадан в Парижі
У вересні 2017 року  Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ видала новий роман одного з найактуальніших українських письменників сучасності Сергія Жадана “Інтернат”.

Твір розповідає про те, як змінилося життя людей, коли на Сході України почалась війна. “…Одного  разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь, – йдеться в анотації. – Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі…Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…”.
На підтримку книжки Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ організовує європейський тур автора, який триватиме протягом 2017-2018 рр. та вже встиг відбутися в Німеччині та Австріі, на черзі –  Франція, Швейцарія, Італія та Іспанія.
Презентації в цих країнах відбуватимуться в рамках проекту “Підсилення звучання українських голосів у Західній Європі” за підтримки Open Society Foundations в кооперація з OSIFE.
1 коментарі
0

1 коментар

  1. Odo Ital

    Tuesday May 8th, 2018 at 02:08

    Technique de drague à la kiev : “c’est quoi ton tarif”

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.