АНОНС ВИСТАВКИ УКРАЇНСЬКИХ ХУДОЖНИКІВ У ПАРИЖІ «ВІТАННЯ З КИЄВА»

13 липня в Українському культурному центрі у Парижі буде презентовано проект «Вітання з Києва», у якому візьмуть участь київські художники Юрій Вакуленко та Альберт Фельдман, а також фотограф Сара Атлас. У проекті представлено живописні роботи та фотографії, що розповідають про українську столицю у пейзажному жанрі.

Кожен з учасників проекту має свій унікальний погляд на Київ, тому відвідувачі виставки отримають можливість побачити місто таким як воно є: давнє і сучасне, затишне і яскраве, а часом, навіть – загадкове і містичне.

Поза сумнівом, у Франції знають про Україну та її столицю. Проте, для більшості Україна залишається абстрактним поняттям, одною з країн, які знаходяться на схід від Євросоюзу. Проект має на меті подолати подібну відчуженість, візуалізувати Київ у свідомості європейців. Роботи учасників проекту демонструють Київ як одну з найцікавіших європейських столиць. А архітектура та атмосфера цього міста має багато схожого зі столицею Франції – Парижем.

Виставковий проект, що відбудеться в Українському культурному центрі в Парижі буде цікавий багатьом, адже його проведення залпноване одразу після визначної події в житті нашої країни – впровадження безвізового режиму між Україною та країнами ЄС (Шенгенькою зоною), а також у рік, коли ми відзначаємо 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Францією.

Юрій Вакуленко – відомий київський художник, директор Національного музею «Київська картинна галерея». За останні 25 років його персональні виставки відбувалися в Україні, Франції, Іспанії, Угорщині та Італії. Роботи були представлені на відомих міжнародних аукціонах McDougals та Phillips.

Альберт Фельдман – ізраїльський та український художник, громадський діяч, ізотерапевт. Пан Фельдман є членом ізраїльської та української національної спілок художників.

Сара Атлас – фотохудожниця з Києва. Автор багатьох персональних виставок. У своїх роботах пані Атлас досліджує культуру та історію країн світу, соціальні проблеми та загальнолюдські цінності.

Детальна інформація:
Олексій Гвоздик
тел. +38063 012 3637
culture.goldameir@gmail.com

0 коментарі
0

Залишити коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.