Експозиція українських промислових дизайнерів на Paris Design Week 2017

“ТРАНСФОРМАЦІЯ”

В цьому році команда дизайнерів з України у колаборації представить проект “Трансформація” одразу на двох локаціях:  Les  Docks, Cité de la Mode et du Design (Now! Le Off – Les Docks) та Український Культурний центр у Парижі (22 Avenue de Messine).

Щороку дизайн змінює оболонку предметів, прагнучи до більш яскравого її прояву.  Або навпаки тяжіє до спрощення, намагаючись знайти ідеальну форму, позбавлену зайвого.

Мета експозиції – продемонструвати здатність предметів трансормувати простір та свідомість. Виставка складатиметься з об’єктів, що наділені функцією трансформаці. Багатофункціональні, вироблені із сировини вторинної переробки, екологічних матеріалів, інтелектуальні, чуттєві, тактильні – ці об’єкти уособлюють «живий» дизайн. Такий, що живе із людиною щоденно, допомагаючи наповнювати, прикрашати та полегшувати буденність. Експонати можуть мати конкретні побутові функції, або бути аксесуарами-прикрасами, створювати та трансформувати атмосферу, в якій людина не просто існує та функціонує, а “живе” і відчуває всі барви життя, матеріального та духовного.

Now! Le Off – Les Docks: 8-16 вересня 2017

Український Культурний Центр: 8-16 вересня 2017

Організатори: Creaheart, Prostir86

Медіа підтримка: Prima interior, Home ideas supply

Партнер: МАЇNO

0 коментарі
0

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.