«Іловайськ, Україна: війна в об’єктиві Максима Дондюка та Олександра Глядєлова»

В Культурно-інформаційному центрі Посольства України триває експозиція робіт Олександра Глядєлова та Максима Дондюка. Два відомих українських фотографи, володарі багатьох міжнародних та національних премій, стали безпосередніми свідками трагічних подій на Сході України.

У фокусі – події серпня 2014 року, коли фактично відбулося пряме вторгнення російських військ на Донбас. Під час боїв за місто Іловайськ українська армія зазнала небувалих втрат. Портрети й побутові сцени, зафіксовані фотографами, проймають наскрізь. Людський біль, сила, характер, воля до життя. Ця виставка – значно більше, ніж репортажне фото військового кореспондента. Це мистецтво фіксування історії такою, як вона є – без прикрас і з розбиванням не на періоди і статистику, а на тисячі уламків людських доль.

Окрім зарубіжних дипломатів, французьких офіційних чинників, представників ЗМІ та української громади виставку відвідали також військові аташе іноземних Посольств, акредитованих у Франції. Під час вернісажу був також показаний короткий документальний фільм, присвячений обороні Донецького аеропорту та представлений фотоальбом «ДАП».

*Виставку організвано у співпраці з Апаратом військових аташе.

22, avenue Messine
Paris 75008

0 коментарі
0

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.