30 січня: Ukraine au féminin

Між тим, проект документального кіно, в основі якого лежить інтерв’ю. Цей проект базується на історіях реальних людей, громадянок України, які іммігрували до Франції та Польщі з різних причин. Ціль цього проекту – показати, яким чином іммігрантки продовжують створювати позитивний імідж нашої країни за кордоном та руйнують стереотипи про жінок зі Сходу.

Юлія Апен – режисерка документального кіно та фотограф. В 2014 вона навчається за методикою Маріни Разбєжкіної на Гогольфесті, результатом цього навчання стає короткометражний фільм Вєра. З 2016 працює з темою імміграції українок в Європу.

Camille Leprince та Lynn SK ​- французькі авторка та дослідниця Camille Leprince та фотограф Lynn SK, в партнерстві з програмою Eurozine Ukraine “Beyond Conflict Stories” реалізовують серію портретів українських жінок, які створюють сучасну країну. Активістки, журналістки, громадські діячки, акторки та співачки діляться своїм баченням сучасної України, ролі жінок та їхнім місцем у суспільстві. Work in progress. Дискусія з авторками.

0 коментарі
0

Залишити коментар